Tworzymy Innowacyjne rozwiązania na potrzeby podologii

Wartości

Doświadczenie

Bezpieczeństwo i jakość oferowanych produktów i usług

PODOPHARM Sp z .o.o. jest firmą założoną na początku 2014 roku. Naszą misją jest transfer innowacyjnych rozwiązań na potrzeby rozwoju podologii w kraju i na świecie. Dziedziny nauki zajmującą się szeroko pojętą problematyką chorób stóp. Siedziba firmy PODOPHARM jest zlokalizowana w Kieleckim Parku Technologicznym w strefie technologiczno-laboratoryjnej OULU TECH. Dzięki obecności w Technoparku mamy możliwość łączyć sferę nauki ze sferą biznesu.

Najbardziej wymagającą grupą ludzi borykającą się z problemami stóp są diabetycy. Obecnie na świecie na chorobę cukrzycy choruje około 200 milionów ludzi.
To niekorzystne zjawisko dynamicznie wzrasta. Prognozy są zatrważające. Cukrzyca stała się chorobą cywilizacyjną. Wychodząc naprzeciw temu zjawisku i potrzebom rynku tworzymy produkty i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów
ze stopami.

Największym kapitałem firmy PODOPHARM są ludzie posiadający duże doświadczenie, bardzo dobre wykształcenie, poszukujący innowacyjnych rozwiązań w tworzeniu wysokiej jakości produktów, usług oferowanych w branży medycznej i kosmetycznej.

Aby dostarczyć swoim odbiorcom produkty i usługi najwyższej jakości firma PODOPHARM współpracuje z niezależnymi jednostkami badawczymi oraz ekspertami
z branży medycznej, kosmetycznej i inżynierii produkcji.

Nagrody i wyróżnienia

Dążenie do ciągłego rozwoju i konsekwentna realizacja wartości sprawiają, że jesteśmy firmą cenioną w branży. Możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami oraz wyróżnieniami.
PODOKLAMRA

Światowa innowacja w dziedzinie podologii jako czasowy implant do korekcji wrastających paznokci. Nagrodzony prestiżowymi nagrodami na międzynarodowych Targach.

PODOPHARM PROFESSIONAL

To linia specjalistycznych produktów, których receptury zostały opracowane przy współpracy z szerokim gronem podologów.

PODOPHARM
THERAPY

To linia innowacyjnych produktów. Do zastosowań przy terapiach pod okiem podologa. Poznaj linię kosmetyków PODOPHARM THERAPY

PODOPHARM
MED

To linia specjalistycznych kosmetyków dedykowanych dla szczególnych zastosowań. Poznaj linię kosmetyków PODOPHARM MED

PODOPHARM NARZĘDZIA

Narzędzia wykonane są z wysokiej jakości stali chirurgicznej. Opracowane na potrzeby zabiegów pedicure.

Nasi Partnerzy